Укрзалізниця обговорила з постачальниками плани централізованої роздрібної закупівлі пального

Залізничні новини Переглядів: 9.12.2019, 10:20

АТ «Укрзалізниця» готується до проведення тендеру на роздрібну закупівлю у 2020 році дизельного пального та бензину на АЗС, і з метою уникнення проблем при проведенні тендеру 6 грудня провела зустріч із постачальниками пального в роздріб.


«У складі структури закупівель матеріально-технічних ресурсів для потреб Укрзалізниці пальне займає приблизно 50%. Цього року ми прийняли рішення, що на наступний рік буде проведена часткова централізація закупівлі пального в роздріб. Обсяги значні: щорічно ми закуповуємо 1 млн літрів дизельного пального талонами або картками й понад 6 млн літрів бензину А-95 та А-92», — повідомила директор департаменту категорійного управління АТ «Укрзалізниця» Неллі Стельмах.

Вона додала, що запланований тендер матиме 5-6 лотів, він буде проведений філією «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця», а адмініструвати контракти будуть регіональні філії.

Учасники зустрічі також обговорили можливості зберігання придбаного пального та його вибірки на АЗС, деталі гарантійних зобов’язань сторін контракту, включаючи емітентів талонів на пальне, та погодили максимальні терміни відстрочки платежу — 30 днів.

За підсумком наради постачальники пального нададуть Укрзалізниці свої варіанти та пропозиції щодо можливості закупівель із застосуванням формульного ціноутворення, дані про мережі АЗС з географічним розташуванням, розрахунок цін на пальне за передплатою та з умовою відстрочки платежу. Укрзалізниця, зі свого боку, детально вивчить досвід аналогічних закупівель серед великих державних компаній та проаналізує всі надані зауваження та пропозиції від постачальників пального.