Укрзалізниця в поточному маркетинговому році вже збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21 %

Залізничні новини Переглядів: 16.12.2019, 13:11

Укрзалізниця у поточному маркетинговому році, станом на початок грудня 2019 року, збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21 % порівняно з аналогічним періодом 2018 року — до понад 17 млн тонн, а обсяги перевезення цих вантажів на експорт зросли на 30 %.


Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев у інтерв’ю порталу «Латифундист».

«Важливо розуміти, що ми перебуваємо в умовах обмеженого тягового ресурсу, незмінної пропускної спроможності залізничних колій, особливо у припортових зонах. Тому наша політика орієнтована на маршрутні елеватори і станції, які можуть вантажити протягом 24 годин повноцінний поїзд — від 44 вагонів і більше», — сказав він.

За словами Андрія Рязанцева, це дозволило всім охочим, проінвестувавши у свої потужності зі зберігання, потрапити до переліку станцій, які в першу чергу обслуговуються рухомим складом української залізниці. Таких станцій на сьогоднішній день понад 180. Минулого року їх було близько 70.

«Ринок відгукнувся, розуміючи правильність і розумність цієї пропозиції. Багато станцій підтягли свої можливості і ресурси, і на сьогоднішній день ми здатні перевозити навіть більшу кількість вантажів», — наголосив він.