Укрзалізниця у 2,5 раза збільшила обсяги ремонту приватних локомотивів на своїх заводах

Залізничні новини Переглядів: 17.12.2019, 16:34

Укрзалізниця в липні-грудні 2019 року збільшила кількість ремонтів приватних локомотивів на власних заводах. Зокрема, на Львівському та Запорізькому локомотиворемонтних заводах приватного тягового рухомого складу відремонтовано на 102 млн грн, що у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Це стало результатом звернення Укрзалізниці в рамках розвитку бізнесу до власників приватних локомотивів з пропозицією ремонту на потужностях заводів, які знаходяться в управлінні компанії. Потенційним клієнтам був запропонований каталог робіт, які можуть бути здійснені на підприємствах.

Наразі підприємства вже активно погоджують з клієнтами замовлення на 2020 рік.

Запрошуємо всіх потенційних клієнтів для обговорення планів з метою налагодження рівномірного завантаження потужностей.

Нагадаємо, у липні 2019 року під час зустрічі з найбільшими власниками приватного тягового рухомого складу представники Укрзалізниці озвучили намір активніше розвивати послугу з ремонту та обслуговування приватних локомотивів як окремий вид бізнесу.

До складу Укрзалізниці входять три локомотиворемонтні заводи: Львівський локомотиворемонтний завод, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод та Запорізький електровозоремонтний завод. Заводи мають ринкові переваги: повний цикл усіх видів обслуговування та ремонтів, наявність сертифікатів на всі види робіт, потужна матеріально-технічна база та досвіт роботи, кваліфіковані працівники, власні лабораторії та випробувальні центри.