У конкурсі на страхування пасажирів Укрзалізниці від нещасних випадків на залізничному транспорті бере участь 9 компаній

Залізничні новини Переглядів: 19.12.2019, 16:06

Укрзалізниця сьогодні, 19 грудня, провела розкриття конкурсних пропозицій учасників відкритого конкурсу з відбору страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.


Для участі у конкурсі свої пропозиції надали 9 страховиків: СК «Універсальна», СК «Рідна», СК «Таст-Гарантія», СК «ІнтерЕкспрес», СК «Інтер-Поліс», СК «УПСК», СК «Нафтагазстрах», СК «Альфа Страхування» та СК «Міжнародна страхова компанія».

Розкриття конкурсних пропозицій відбулося в присутності представників учасників та громадськості. Протягом процедури, а також після її завершення, жодних скарг та зауважень щодо процедури від представників учасників не було отримано.

Жодна з отриманих конкурсних пропозицій не була відхилена на етапі розкриття, всі конкурсні пропозиції прийняті комісією з питань страхування до подальшого розгляду.

Конкурс налічує три лоти: лот № 1 — послуги з обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах внутрішнього (міжобласного та міжміського сполучення у межах однієї області) сполучення; лот № 2 — послуги з обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах міжнародного сполучення; лот № 3 — послуги з обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах приміського сполучення.

Конкурс проводиться з урахуванням рекомендацій Антимонопольного комітету України. Рішення про затвердження результатів конкурсу буде приймати правління Укрзалізниці.