Укрзалізниця у 2019 році спрямувала майже 342 млн грн на модернізацію 27 пасажирських вагонів, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 23.12.2019, 10:12

З початку 2019 року Укрзалізниця оновила капітально-відновлювальним ремонтом 27 пасажирських вагонів. До кінця року компанія модернізує ще 2 плацкартні вагони. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.


За словами керівника компанії, на цей вид ремонту Укрзалізниця витратила майже 342 млн грн та отримала фактично нові 15 купейних, 9 плацкартних і 3 вагони СВ. «Під час капітально-відновлювального ремонту вагонів компанія реалізує програму імпортозаміщення, оскільки майже всі комплектуючі — вітчизняних виробників. З модернізованих вагонів Укрзалізниця формує нові поїзди та збільшує кількість вагонів поїздів на популярних напрямках», — розповів Євген Кравцов.

У ході модернізації вагонів змінюється інтер’єр салону, оновлюються вікна, полички, обладнання вагона. У купе встановлено додаткові місцеві світлодіодні світильники на кожне місце. Верхні полички обладнані захисним бортиком.

Також встановлюються екологічно чисті туалетні комплекси закритого типу, системи відеоспостереження, дахова система кондиціювання повітря. У службовому купе провідника встановлюється пульт керування, енергосистема вагона обладнана перетворювачем напруги.

Із вагонів, що пройшли КВР, цьогоріч сформовані нічний експрес Київ — Маріуполь, новий склад поїзда Київ — Лисичанськ, що дозволило збільшити періодичність його курсування, другий склад поїзда Київ — Запоріжжя — Київ, сформовано новий поїзд Київ — Чернівці.

Такий вид ремонту забезпечують 6 пасажирських вагоноремонтних депо Укрзалізниці: у Гребінці, Бахмачі, Ковелі, Каховці, Харкові, Синельникові. Замовлення від Укрзалізниці сприяють економічному розвитку регіонів та зайнятості місцевого населення. Постачальниками комплектуючих є низка вітчизняних підприємств, багато з них є містоутворюючими.

Як повідомлялося раніше, за останні чотири роки Укрзалізниця придбала 70 нових пасажирських вагонів та ще 224 модернізувала.

 

Довідка

Укрзалізниця оновлює пасажирський рухомий склад без виділення державних коштів ні на придбання нових вагонів, ні на покриття різниці між існуючими тарифами на перевезення пасажирів та реальними витратами на забезпечення пасажирських перевезень. Щороку збитки від пасажирських перевезень мають тенденцію до зростання: у 2015 році — 7,5 млрд грн, у 2016 році — 8,9 млрд грн, у 2017 році — майже 10 млрд грн, у 2018 році — 12,4 млрд грн. У 2019 році збитки від пасажирських перевезень орієнтовно складуть 14,3 млрд грн.