У Миколаєві завдяки співробітнику воєнізованої охорони Укрзалізниці правоохоронці затримали чотирьох розкрадачів зерна

Залізничні новини Переглядів: 27.12.2019, 10:01

Минулої п’ятниці, 20 грудня, на території залізничного парку станції Миколаїв співробітники поліції затримали чотирьох осіб, які викрадали зерно кукурудзи з вагонів. Крадіїв було затримано завдяки інформації співробітника воєнізованої охорони Миколаївського загону та за сприяння колишніх працівників групи з майнової безпеки головного управління воєнізованої охорони Укрзалізниці.

 

Крадіжку зерна здійснювали з чотирьох вагонів, які були розташовані на території підприємства неподалік станції. Крадії висипали з розвантажувальних люків приблизно по 26 тонн зерна кукурудзи з вагона на попередньо розстелену на землі поліетиленову плівку. За цим заняттям на гарячому їх упіймали працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці. На місце події залізничники викликали правоохоронців. Розсипане зерно залишилось під охороною працівників станції Миколаїв.

Як з’ясувалося, усі четверо зловмисників — мешканці Миколаєва.

Наразі встановлюється сума завданих збитків та перевіряється причетність затриманих осіб до аналогічних крадіжок у місті Миколаїв.

За даним фактом слідчим відділом Інгульського ВП ГУНП в Миколаївській області розпочато досудове розслідування за ст. 185 КК України.