Укрзалізниця відновила рух приміських поїздів на дільниці Фенольна — Скотувата в Донецькій області, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 30.12.2019, 11:40

Укрзалізниця відновила рух приміських поїздів на дільниці Фенольна — Скотувата в Донецькій області, який не здійснювався тут з 2014 року. Сьогодні за цим маршрутом вирушив перший поїзд. Загалом на поновленій дільниці курсуватимуть дві пари приміських електропоїздів. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За словами керівника компанії, Укрзалізниця наразі активно працює над відновленням залізничного сполучення у східному регіоні України. «Крім призначення поїздів далекого сполучення, які з’єднують схід країни з іншими регіонами, ми розвиваємо і місцеві залізничні перевезення. Так, ще влітку залізничники відновили рух на дільниці Волноваха — Південнодонбаська. А вже зараз, напередодні новорічних та різдвяних свят, що дуже символічно, ми відновлюємо рух до станції Скотувата», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Для відновлення безпечного курсування поїздів на цій дільниці працівники регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» спільно з фахівцями штабу ООС, головним управлінням Національної поліції України в Донецькій області та за сприяння Донецької обласної військово-цивільної адміністрації перевірили та підготували інфраструктуру.

Зокрема, структурні підрозділи Укрзалізниці відновили пошкоджений обстрілами фасад будівлі вокзалу Скотувата, систему опалення та внутрішнє оздоблення. Для забезпечення безпеки пасажирів та організації роботи відділу поліції встановлено додатковий паркан, організована система відеоспостереження.

Також на дільниці Скотувата — Фенольна відремонтовано пристрої сигналізації та зв’язку. Укладено пішохідний перехід на 35 км ПК 10 перегону Скотувата — Петруньки.

 

Довідка

З 30 грудня до станції Скотувата курсуватимуть дві пари приміських електропоїздів. У ранковий час до станції Скотувата можна дістатися поїздом № 6021 сполученням Слов’янськ — Фенольна. Вирушатиме поїзд зі станції Фенольна о 08:04 та прибуватиме до станції Скотувата о 08:27. У зворотному напрямку поїзд № 6072 Фенольна — Слов’янськ відправлятиметься о 08:37, робитиме зупинку на станції Фенольна о 09:00-09:02 та прибуватиме до станції Слов’янськ о 10:55.

У вечірній час поїзд № 6243 Слов’янськ — Фенольна вирушатиме зі станції Фенольна о 17:04 та прибуватиме на станцію Скотувата о 17:27. У зворотному напрямку поїзд № 6244 Фенольна — Слов’янськ відправлятиметься зі станції Скотувата о 17:37, робитиме зупинку до станції Фенольна о 17:59-18:00 та прибуватиме на станцію Слов’янськ о 19.50.