Звернення голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера

Залізничні новини Переглядів: 31.12.2019, 15:27

Я з жалем довідався, що голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов прийняв рішення продовжити свою роботу в публічному державному секторі і, таким чином, дати можливість новому й не менш сильному керівництву Укрзалізниці вести компанію до нового етапу її розвитку.

Євген відіграв ключову роль в оздоровленні Укрзалізниці під час труднощів, з якими вона зіткнулася два роки тому, а також допоміг впровадити у компанії корпоративне управління. До того ж, він — справжній командний гравець, який працював разом із наглядовою радою та акціонером.

Останнім часом критика на адресу Укрзалізниці дуже різка. Ми завжди вітаємо об’єктивну критику і беремо її до уваги. Водночас, для досягнення прогресу в установі, надзвичайно важливо, щоб критика вказувала на недоліки і моменти, що вимагають покращення, у конструктивний спосіб, а не лише з метою обвинувачень, без огляду на успіхи. В подальшому ми вдосконалимо наші платформи й канали комунікації зі стейкхолдерами, щоб краще чути критику – конструктивну й таку, що переслідує благі цілі.

Завдячуючи Євгену, його команді управлінців і відданості наших працівників, Укрзалізниця залишається сильною і в доброму стані, щоб здійснити і впровадити трансформації, необхідні для підготовки до нового ринку і регуляторних структур.

Від усього серця дякую Євгену за все, що він зробив для Укрзалізниці, і бажаю йому успіхів у його нових починаннях.

Незалежна наглядова рада забезпечить безперебійну роботу компанії та відбір нового керівника на конкурентних засадах.

 

Шевкі Аджунер,

голова наглядової ради АТ «Укрзалізниця».