Укрзалізниця та Фаблаб Фабрикатор підписали меморандум про співпрацю

Залізничні новини Переглядів: 1.04.2020, 13:25

AT «Укрзалізниця» разом з ТОВ «Анлімтек» (ТМ Фаблаб Фабрикатор) — однією з найбільших в країні лабораторій швидкого прототипування і R&D, підписали Меморандум про співпрацю.

«У рамках нової інноваційної стратегії УЗ орієнтується на проекти оптимізації виробництва ремонту тягового рухомого складу, в тому числі впровадження сучасних технологій, таких як 3D технології, industry 4.0, дослідження рухомого складу, розробка, тестування тощо» — прокоментував член правління Франтішек Буреш, який відповідає в AT «Укрзалізниця» за виробництво.

Крім того, в зв’язку з ситуацією, яка виникла з поширенням вірусної інфекції по всьому світу, співпраця буде також направлена на пошук можливостей виробництва продуктів медичного значення: складних деталей, інструментів тощо. Зараз інженери і мейкери різних країн намагаються допомогти медичному персоналу і лікарням в боротьбі за життя людей і пошук ефективних методів лікування, використовуючи цифрове обладнання та 3Д друк.

«Ми проаналізували досвід взаємодії медиків і інженерів Італії, Чехії, США в боротьбі з COVID-19 і пропонуємо розглянути необхідність виготовлення подібних деталей під потреби УЗ. Ми відкриті до діалогу з медиками і готові оперативно вирішувати проблеми, з якими вони стикаються» — відзначили представники Фаблаб Фабрикатор.