Працівники локомотивного депо «Кременчук» повністю забезпечені засобами індивідуального захисту

Залізничні новини Переглядів: 8.04.2020, 20:00

Працівники локомотивного депо «Кременчук» регіональної філії «Південна залізниця» повністю забезпечені засобами індивідуального захисту. Інформація поширена у ЗМІ, що зазначеним працівникам сьогодні видали паперові маски, не відповідає дійсності.

Зокрема, 8 квітня до локомотивного депо Кременчук надійшло та видано працівникам 750 масок, 300 респіраторів 230 гумових рукавиць та 46 літрів засобів для дезінфекції рук тощо.

У запасі депо ще залишається 160 медичних масок та 250 масок багаторазового використання.

Крім того, Укрзалізниця постійно поповнює запаси засобів індивідуального захисту аби убезпечити роботу колективу, задіяного у перевезенні стратегічно важливих вантажів.

Зокрема, силами регіональних філій закуплено та передано структурним підрозділам понад 268 тис. захисних масок та респіраторів. Найближчим часом планується поставити ще понад 1,2 млн засобів захисту дихальних шляхів. Також підрозділам товариства поставлено понад 18 тис. літрів антисептику для рук. Крім того, регіональні філії забезпечені одноразовими рукавицями, окулярами, засобами для дезінфекції приміщень та рухомого складу тощо.

Укрзалізниця також здійснює централізовані закупівлі засобів індивідуального захисту для залізничників. У такий спосіб закуплено 9,5 тис. респіраторів, 4,5 тис. літрів антисептику. Ще планується закупити 500 тис. масок та близько 50 тис. літрів антисептику для рук.

Нагадаємо, що відповідно до постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та змінами до неї з 06 квітня до 24 квітня 2020 року забороняється перебування громадян в громадських місцях (в тому числі у виробничих будівлях) без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски.

На початку дії карантину 12 та 13 березня регіональна філія «Південна залізниця» у зв’язку із дефіцитом захисних масок самостійно виготовила для працівників локомотивного депо «Кременчук» паперові маски. Однак вже з 14 березня залізничники були повністю забезпечені захисними масками, закупленими у виробників.

Вкотре закликаємо ЗМІ перед публікацією інформації про діяльність Укрзалізниці звертатися за достовірною інформацією до прес-служби товариства.