Укрзалізниця уклала рамкову угоду з 12 постачальниками дизельного пального

Залізничні новини Переглядів: 22.04.2020, 12:08

Укрзалізниця станом на 22 квітня 2020 року уклала рамкову угоду з усіма 12 постачальниками дизельного пального, які долучилися до тендерного процесу. Незабаром буде оголошений перший аукціон на закупівлю пального орієнтовним обсягом 20 тис. тонн.

«Вказана рамкова угода є унікальним прикладом для України. Її механізм, побудований на застосуванні котирувань Platts, дозволить Укрзалізниці отримувати економію при зниженні світових цін на нафтопродукти і, як наслідок, закуповувати дизельне пальне максимально вигідно й прозоро. При цьому широке коло постачальників унеможливлює встановлення монополії на поставку», — наголосив виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Разом з тим, як зауважив очільник компанії, Укрзалізниця вже купує пальне за цінами, істотно нижчими гуртового ринку, завдяки ефективному використанню формули і стимулюванню конкуренції. Так, економія на закупівлі дизельного пального за 2019 рік склала 118 млн грн у порівнянні з гуртовим ринком. Тільки за перший квартал 2020 року вона вже становила 72 млн грн.

Завдяки підписанню рамкової угоди ефективність та конкурентність закупівель пального навіть покращиться. Механізм рамкової угоди передбачає, що спочатку усі зацікавлені постачальники проходять кваліфікацію, потім з ними підписується рамкова угода, після чого проводяться аукціони. На відміну від стандартного аукціону із фіксованою ціною, аукціони за рамковою угодою із формульною прив’язкою до котирувань Platts, дають можливість перегляду ціни відповідно до змін котирувань. Постачальник не матиме можливості відмовитися від поставки, оскільки втратить забезпечення договору на постачання.

Крім того, у випадку, якщо учасник рамкової угоди не захоче, або не зможе виконувати умови контракту, він автоматично не зможе впливати на інші закупівлі в наступному періоді дії рамкової угоди. Аукціони ж за рамковою угодою планується проводити орієнтовно раз на місяць по 4-6 різних за обсягом лотів.

Важливо відзначити, що вказаний механізм був погоджений Антимонопольним комітетом України в процесі оскарження вимог до тендерної документації. При цьому третина постачальників  за рамковою угодою є новими та раніше не брали участь у тендерах Укрзалізниці, що свідчить про підвищення інтересу учасників ринку до співпраці з компанією.

Наразі Укрзалізниця працює над поліпшенням зручності роботи для постачальників. Зокрема, йдеться про розроблення прогнозованого графіку поставок. Крім того, компанія вживає заходів із скорочення часового проміжку між моментом проведенням аукціону та датою поставки — до 10 днів і менше, що дасть постачальнику можливість торгуватися на аукціоні з реально наявним ресурсом.  Розглядається й можливість запровадження електронного підпису у контрактах на поставку пального, що дозволить ще більше скоротити час між аукціоном та поставкою пального й підвищити конкуренцію на аукціонах. Також вивчається питання врахування регіональної прив’язки постачальника пального для майбутніх рамкових угод, оскільки Укрзалізниці потрібні поставки пального по всій Україні.