Укрзалізниця провела закупівлі понад 1,6 млн медичних масок та 24 апаратів ШВЛ, — Іван Юрик

Залізничні новини Переглядів: 23.04.2020, 16:19

Укрзалізниця вживає всіх необхідних заходів для захисту залізничників від коронавірусної інфекції. Компанія збільшила обсяги закупівель засобів індивідуального захисту та продовжує укомплектування відомчих лікарень, у тому числі приладами для штучної вентиляції легень. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника компанії, Укрзалізниця вже підписала угоду на постачання 24 апаратів для штучної вентиляції легень та 8 кисневих концентраторів, котрі планується отримати в середині травня цього року. «За будь-яких змін у ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції ми будемо укомплектовувати наші відомчі лікарні. У залізничних медустановах наші працівники мають отримувати всю необхідну допомогу, а лікарі – бути захищеними», — зазначив Іван Юрик.

Так, для працівників залізничних медзакладів придбано понад 63 тис. пар бахіл, понад 5 тис. комплектів захисного одягу, майже 31 тис. медичних халатів, понад 55 тис. медичних шапок, 80 пульсометрів тощо. «Я прийняв рішення очолити оперативну групу Укрзалізниці з протидії COVID-19. Ми маємо вжити всіх заходів для мінімізації випадків захворювань серед працівників галузі і надати залізничникам необхідні засоби індивідуального захисту. Хочу закликати колег: якщо вам не видають маски, санітайзери чи інші засоби індивідуального захисту — повідомляйте про такі випадки на гарячу лінію Укрзалізниці: 0 800 503 111. Ми будемо негайно реагувати й вирішувати такі питання», — зазначив Іван Юрик.

Починаючи з середини березня вже укладено контракти на постачання понад 1,6 млн одноразових та 40 тис. багаторазових медичних масок, 3 тис. респіраторів, понад 51 тис. літрів засобів для дезінфекції рук, понад 5 тис. захисних окулярів, 245 тис. пар нітрилових рукавиць, понад 530 пірометрів. Для прибирання приміщень та рухомого складу придбано понад 12 тис. літрів рідких та 1756 кг таблетованих дезінфекційний засобів тощо.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця отримала 10 тис. експрес-тестів на COVID-19.