InnoTrans, найбільша в світі залізнична торгівельна виставка переноситься, і, ймовірно, відбудеться навесні наступного року, — член правління Укрзалізниці Франтішек Буреш

Залізничні новини Переглядів: 24.04.2020, 14:47

Найбільша залізнична торгівельна виставка InnoTrans 2020, що мала відбутися 22-25 вересня цього року у Берліні, переноситься через обмежувальні заходи у зв’язку з епідемію коронавірусу. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.

 

Делегація Укрзалізниці в рамках даного заходу планувала зустрітися з представниками компанії GE Transportation з питань розвитку співробітництва, а також провести перемовини з постачальниками та виробниками електровозів, закупівля яких є в планах українського державного перевізника.

«Цьогоріч ми планували обговорити зі світовими виробниками концепцію діагностичного сервісного обслуговування рухомого складу на базі виробничих потужностей Укрзалізниці, що може заощадити компанії до мільярда гривень на рік. Я з нетерпінням очікую, коли організатори визначать нову дату проведення виставки. За наявною інформацією, захід відбудеться навесні наступного року», — прокоментував Франтішек Буреш.

За його словами, ця виставка дає унікальну можливість дізнатися про нові продукти, ключові компоненти й нові рішення: «Я завжди отримував багато інноваційних ідей з кожної виставки. Зокрема, обговорював проблеми зі світовими виробниками, і вони допомагали знаходити рішення».

Франтішек Буреш зауважив, що перенесення виставки не стане на заваді реалізації програм оновлення рухомого складу Укрзалізниці та планам із поглиблення локалізації цих інвестицій на потужностях Товариства та інших вітчизняних виробників.

Довідково:

Виставка InnoTrans відбувається раз на два роки. У 2018 році на ній були представлені 3 062 компаній з 61 країни світу. Всього захід відвідали 153 421 гостей з 149 країн світу. За повідомленням журналу Railway Gazette, який є офіційним медіапартнером виставки, попередньо проведення наступної виставки передбачається навесні 2021 року.