АТ «Укрзалізниця» оголошує про початок процесу відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів АТ «Укрзалізниця»

Залізничні новини Переглядів: 28.04.2020, 15:47

З метою впровадження ініціатив, закріплених у стратегії АТ «Укрзалізниця» на 2019-2023 роки, яку було погоджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2019  №591,   в частині  оновлення та модернізації зношених вантажних локомотивів, в тому числі шляхом придбання сучасного рухомого складу, а також реалізації заходів, передбачених Указом Президента України «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» від 08.11.2019 року №837/2019, АТ «Укрзалізниця» оголошує про початок процесу відбору виробника електровозів для реалізації проєкту з оновлення парку електровозів АТ «Укрзалізниця».

 

Товариство очікує, що в процесі реалізації проєкту виробниками-нерезидентами може бути досягнуто рівня 25-30% (або більше) локалізації виробництва нових електровозів на базі українських промислових підприємств. Поглиблення рівня локалізації підтримає економіку України шляхом створення нових робочих місць, промислового зростання, технологічного розвитку та впровадження інноваційних ноу-хау.

Процес відбору розпочинається з проведення попередньої кваліфікації зацікавлених виробників, з метою формування «короткого списку». В подальшому, виробникам, включеним до «короткого списку» будуть надіслані запити пропозицій, що міститимуть технічну та комерційну частини, а також критерії оцінки. З виробником, чия пропозиція буде визначена найбільш прийнятною, планується укладання рамкової угоди.   

АТ «Укрзалізниця» запрошує виробників тягового рухомого складу —  резидентів та нерезидентів України – взяти участь у відборі.

Запрошення до участі у відборі на включення до «короткого списку» (далі – Запрошення) з інформацією щодо відбору, детальними інструкціями для учасників та обов’язковими критеріями кваліфікації міститься тут.

Для підтвердження своєї зацікавленості в участі у відборі на включення до «короткого списку» виробники мають  у строк до 25 травня 2020 надіслати відповіді на Запрошення разом із супроводжуючими документами згідно інструкцій у Запрошенні.