Укрзалізниця продовжує ритмічне забезпечення будівельної галузі та проєкту «Велике будівництво» необхідними матеріалами – Іван Юрик

Залізничні новини Переглядів: 29.04.2020, 13:20

Укрзалізниця в умовах карантинних обмежень, спричинених розповсюдженням респіраторної хвороби COVID-19, продовжує стале та безперебійне забезпечення будівельної галузі необхідними матеріалами, зокрема для державного проєкту «Велике будівництво. За перший квартал 2020 року компанія збільшила перевезення мінбудматеріалів у внутрішньому сполученні на 8% — до 7,86 млн тонн, повідомив виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


Він наголосив, що у структурі перевезень мінбудматеріалів найбільшу питому вагу має щебінь, перевезення якого зросли у січні-березні цього року майже на 13%.

«Укрзалізниця як найбільший перевізник вантажів у державі розуміє усі складнощі сьогодення й докладає усіх зусиль для забезпечення будівельної та автодорожньої галузі необхідними матеріалами. Зокрема завдяки сталій роботі вантажного залізничного транспорту відбувається вчасне забезпечення спільного проєкту Президента та Уряду з будівництва необхідних об’єктів інфраструктури по всій Україні – «Велике будівництво», — підкреслив Іван Юрик.

Також Укрзалізниця продовжує видобуток щебню та копалин на власних потужностях гранітних кар’єрів. У січні-березні 2020 року Укрзалізниця вже відвантажила клієнтам 321 тис. тонн продукції, з якої 219,5 тис. тонн – щебню.

Зокрема, станція Клесів Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці, яка в основному працює з навантаженням щебеневої продукції з місцевих кар’єрів, збільшила цей показник у першому кварталі 2020 р. майже на 12% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, навантаживши щебеневою продукцією 14 тис. вагонів.

«Укрзалізниця й надалі готова робити все можливе для забезпечення розвитку економіки та розбудови нашої держави», — резюмував очільник компанії.