Прийом документів для відбору постачальника послуг харчування пасажирів швидкісних поїздів завершиться 4 травня 2020 року

Залізничні новини Переглядів: 30.04.2020, 10:56

За рекомендацією незалежної експертної групи АТ «Укрзалізниця», філія «Українська залізнична швидкісна компанія» продовжила термін прийому документів для відбору контрагента з організації харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, а також на технічній станції «Дарниця». Пакети документів потенційні учасники відбору можуть надати не пізніше 4 травня цього року. На їхні численні прохання компанія удосконалила технічні вимоги з огляду на запроваджені карантинні заходи і надіслала їх широкому колу учасників ринку.

 

Наразі зацікавленість висловили 11 гравців ринку. Саме на прохання компаній, які бажають взяти участь у відборі, було подовжено термін прийому документів та передбачено у технічних вимогах більш гнучкий підхід до нарахування винагороди, що враховує заповнюваність поїздів та їхню кількість у період дії обмежувальних заходів у зв’язку з епідемією COVID-19.

До 4 травня  компанії, які бажають взяти участь у відборі, мають надати на адресу УЗШК необхідні пакети документів на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, а також комерційні пропозиції.

Конверти з комерційними пропозиціями учасників, що будуть відповідати кваліфікаційним вимогам, розкриють одночасно. Процедура розкриття буде транслюватися онлайн  у мережі Інтернет.

Нагадаємо, що раніше оголошений конкурс на організацію харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ був скасований за рекомендацією незалежної експертної групи керівників та фахівців АТ «Укрзалізниця» та філії «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК). Наразі здійснюється новий відбір із залученням широкого кола учасників.

Ще на початку березня експертна група Укрзалізниці  провела зустріч із найбільшими гравцями у сфері надання послуг з харчування українського та глобального ринку. Потенційних контрагентів ознайомили з умовами відбору.

Усім зацікавленим компаніям було забезпечено доступ до рухомого складу УЗШК, а також надано інформацію про технологію роботи.