Укрзалізниця забезпечить працівникам, хворим на COVID-19, соціальну підтримку

Залізничні новини Переглядів: 4.05.2020, 08:46

Укрзалізниця забезпечить надання працівникам матеріальної допомоги у випадку виявлення захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19). Таке рішення ухвалила комісія АТ «Укрзалізниця», яка займається соціальним захистом працівників Товариства.


Працівникам залізниці, в яких було діагностовано та підтверджено COVID-19, надаватиметься матеріальна допомога — в розмірі до 10 тис. грн у разі важкого перебігу захворювання, та до 6 тис. грн – якщо хвороба протікала без ускладнень.

«Важливо, аби кожен залізничник, який продовжує виконувати свої обов’язки в умовах епідемії, відчував підтримку з боку Компанії. Ми робимо все, аби захистити своїх працівників від інфікування на робочому місці та забезпечити їм належні умови праці. Однак поки епідемічна ситуація в країні не стабілізується, залізничники мають знати, що у разі інфікування цією хворобою, їх підтримають і допоможуть», — зауважив Іван Юрик.

Як вже повідомлялося, Укрзалізниця здійснила закупівлі понад 1,6 млн медичних масок, 24 апаратів ШВЛ, захисного одягу, дезінфекційних засобів тощо. Також Укрзалізниця отримала 10 тис. експрес-тестів на COVID-19 та передала їх до відомчих лікарень.

Крім того, Укрзалізниця здійснює щоденний оперативний моніторинг захворювання залізничників на ГРВІ та випадків підтвердження у співробітників COVID-19. Для цього створена спеціальна комісія з реагування на виявлення випадків інфікування працівників, яка вживає заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусу, зокрема відповідає за ізоляцію хворих та їхніх контактних осіб, а також дезінфекцію приміщень.