З початку року водії автівок скоїли 19 ДТП на переїздах та коліях Укрзалізниці

Залізничні новини Переглядів: 8.05.2020, 13:56

Порушення водіями автотранспорту правил перетину залізничних колій спричинило 19 випадків ДТП у січні-квітні 2020 року. Зокрема, 17 випадків на переїздах і 2 на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 5 осіб і 18 травмовано. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість ДТП зменшилася на 7 випадків, кількість загиблих – на 1 особу, а кількість травмованих збільшилася на 7 осіб.


Так, смертельне ДТП трапилося 30 квітня о 15:45 на регульованому переїзді перегону Кам’янське – Балівка (Дніпропетровська область). Водій легкового автомобіля Hyundai виїхав на переїзд, незважаючи на світлову та звукову сигналізації, та спровокував зіткнення з вантажним поїздом. Локомотивна бригада, помітивши машину, подала звукові сигнали і застосувала екстрене гальмування, проте відстані не вистачило б для повної зупинки поїзда. Внаслідок транспортної події, на превеликий жаль, загинули водій і пасажирка.

Локомотивна бригада не постраждала, сходу рухомого складу немає.

Укрзалізниця закликає автомобілістів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Їх порушення небезпечно для вашого здоров’я і життя, створює загрозу для пасажирів залізничного транспорту і локомотивних бригад.