До залізничних лікарень доставлено 24 системи моніторингу стану пацієнтів, очікується поставка 24 апаратів ШВЛ і 8 кисневих концентраторів, — Іван Юрик

Залізничні новини Переглядів: 13.05.2020, 08:57

Наприкінці квітня філією «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» закуплено та на початку травня доставлено до відомчих лікарень 24 системи моніторингу фізіологічних показників. Також у травні очікується поставка медичного обладнання: 8 кисневих концентраторів, 24 апаратів штучної вентиляції легень, 80 пульсометрів тощо. Про це повідомив в.о. голови правління товариства Іван Юрик.

 

Окрім того, поставлено рідкий і газоподібний кисень і ліки, необхідні для лікування складних форм перебігу захворювання на COVID-19.

«Укрзалізниця забезпечує відомчі медичні заклади необхідним обладнанням і засобами захисту для боротьби з коронавірусом. Наразі у складі товариства діють 8 клінічних лікарень, 6 лінійних амбулаторій та 142 здоровпункти. Незважаючи на програму оптимізації витрат, правління вирішило збільшити фінансування залізничних лікарень на закупівлю необхідного обладнання та засобів захисту для медиків», — зазначив він.

Як повідомив Іван Юрик, за період дії карантину для працівників залізничних медзакладів придбано понад 400 тис. медичних масок, більше 6,5 тис. літрів антисептиків для рук, 183 тис. медичних рукавичок, 51 тис. медичних шапочок, майже 3,5 тис. захисних окулярів. Також закуплено понад 63 тис. пар бахил, 25 тис. медичних халатів, понад 40 тис. респіраторів тощо.

Нагадаємо, в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик очолює оперативну групу Укрзалізниці з протидії COVID-19.