З початку року залізничники відремонтували майже 240 км колій на головних напрямках

Залізничні новини Переглядів: 13.05.2020, 12:04

З початку 2020 року залізничники відновили середнім ремонтом 239,7 км колій. Також відремонтовано 250 та укладено 34 нові комплекти стрілочних переводів.


«Зменшення інтенсивності руху у зв’язку з тимчасовою зупинкою пасажирських та падінням вантажних перевезень, спричинене карантинними обмеженнями, дає можливість провести якісний ремонт колій. Ми максимально ефективно використовуємо цей час для відновлення інфраструктури головних напрямків» — наголосив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Ремонтні роботи проводилися на головних залізничних напрямках з інтенсивним рухом поїздів: Київ — Дніпро, Київ — Харків, Київ — Львів та Київ — Одеса.

Так, для підтримки колій у технічно справному стані та безпечного перевезення пасажирів та вантажу, колійники використовували наявні матеріали верхньої будови колії для виконання середнього ремонту колії, під час якого замінюються дефектні шпали й скріплення.

Загалом у планах Укрзалізниці впродовж 2020 року оновити середнім ремонтом понад 720 км колій та 560 комплектів стрілочних переводів, замінити новими понад 460 комплектів стрілочних переводів.

Окрім цього, передбачено реконструювати близько 460 км колій та виконати капітальний ремонт понад 90 км колій.