Укрзалізниця завершила демонтаж МАФів на столичному вокзалі та посилила заходи безпеки задля максимального комфорту пасажирів, – Іван Юрик

Залізничні новини Переглядів: 21.05.2020, 12:52

Укрзалізниця здійснила низку заходів задля підвищення комфорту відвідувачів вокзалу станції «Київ-Пасажирський» та підвищила рівень безпеки на його території, повідомив виконувач обов’язків голови правління компанії Іван Юрик.

Так, за його словами, вже завершено демонтаж МАФів на станції «Київ-Пасажирський». Всього було демонтовано 35 МАФів на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Під ліквідацію підпали торговельні території, на які закінчився термін оренди, в тому числі точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Крім того, для посилення правопорядку на вокзалі з лютого 2020 року Укрзалізниця залучила працівників Національної поліції. Наразі на території Центрального та Південного вокзалів розташовано 15 постів Управління поліції охорони, на яких чергують 25 правоохоронців.

Також на вокзалах станції «Київ-Пасажирський» встановлена нова система відео нагляду (22 камери), яка має функцію розпізнавання облич. Зокрема, камери спостереження встановлені на спусках до колій, де за статистикою здійснюється найбільше крадіжок. Система здатна розпізнавати особу, коли вона потрапляє в поле об’єктива відеокамер.

Ця система дозволить посилити безпеку та попередити крадіжки. Крім того, вона допоможе правоохоронним органам відслідковувати правопорушників, що пересуваються поїздами.

«Наша візія – забезпечення максимального задоволення потреб громадян України та гостей столиці в зручному пасажирському русі», — резюмував очільник Укрзалізниці.