АТ «Укрзалізниця» інформує про подовження кінцевої дати подання відповідей на Запрошення до участі у відборі на включення до «короткого списку» виробників електровозів до 15 червня 2020 року.

Залізничні новини Переглядів: 21.05.2020, 19:05

28 квітня 2020 розпочато процес відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів АТ «Укрзалізниця» шляхом оприлюднення Запрошення до участі у відборі на включення до «короткого списку» (далі – Запрошення) з детальною інформацією щодо даного етапу відбору. Відповідно до інструкцій, що міститься у Запрошенні, АТ «Укрзалізниця» отримано від зацікавлених виробників численні запити, в тому числі щодо продовження кінцевої дати подання відповідей на Запрошення.

Учасники оцінюють систематичну роботу АТ «Укрзалізниця» над цим проектом з чіткими та прозорими термінами. Однак вони відмічають, що загальносвітова ситуація стосовно подолання коронавірусу COVID-19 та його наслідків, зокрема карантинні заходи, встановлені на території більшості країн, ускладнюють процес підготовки комплексних відповідей на Запрошення та їх подання до визначеного терміну.

Беручи до уваги звернення від зацікавлених виробників, з метою створення конкурентного середовища та розширення географії учасників, АТ «Укрзалізниця» продовжило на три тижні кінцеву дату подання відповідей на Запрошення.

Отож, для підтвердження своєї зацікавленості в участі у відборі на включення до «короткого списку» виробники мають у термін до 15 червня 2020 (до 17:00 за київським часом) надіслати відповіді на Запрошення разом із супроводжуючими документами згідно інструкцій у Запрошенні.

Наголошуємо, що дотримання зазначеної вище дати і часу подання відповіді на Запрошення є однією із ключових умов розгляду документів, надісланих зацікавленими виробниками.

Тов Центр Трубоізоляція