Коментар наглядової ради Укрзалізниці щодо розслідування Національним антикорупційним бюро фактів закупівлі програмного забезпечення з електронного придбання квитків на «Київ – Бориспіль Експрес»

Залізничні новини Переглядів: 22.05.2020, 20:45

Наглядовій раді Укрзалізниці стало відомо про розслідування детективами НАБУ процедури закупівлі програмного забезпечення з електронного придбання квитків, що була здійснена у зв’язку із запуском «Київ – Бориспіль Експрес» наприкінці 2018 року.


Укрзалізниця та керівництво Компанії дуже серйозно ставляться до інформації про розслідування зловживань, порушення законів чи нормативно-правових актів, а також будь-яких інших можливих порушень, і надають всебічне сприяння правоохоронцям з метою встановлення усіх відповідних фактів.

У випадку, про який йдеться, як і у всіх інших випадках, у своїх діях ми будемо керуватися положеннями, презумпціями і цінностями діючого законодавства України, а також антикорупційними правилами і стандартами Укрзалізниці, як це передбачено Кодексом корпоративної етики.

Ми з нетерпінням чекаємо попередніх результатів  розслідування НАБУ, щоб визначити порядок своїх дій. З цією метою також негайно розпочинаємо окреме внутрішнє дослідження фактів та обставин, пов’язаних із предметом вказаного розслідування.

Наглядова рада докладає усіх можливих зусиль для просування етичної поведінки, запобігання та боротьби з корупцією в Компанії.