Тендерний «тролінг» знову призвів до блокування у суді тендеру Укрзалізниці із закупівлі мастил

Залізничні новини Переглядів: 28.05.2020, 15:05

Рішення Господарського суду м. Києва у справі №910/6437/20 від 25 травня 2020 року вкотре призвело до блокування тендеру із закупівлі олив та мастильних матеріалів. Компанія в черговий раз стає заручником законних інструментів опротестування закупівель, коли судова система використовується деякими учасниками тендерів виключно як спосіб неконкурентної боротьби.

Укрзалізниця ще 19 грудня 2019 року оголосила дві закупівлі олив та мастильних матеріалів у системі електронних закупівель Prozorro орієнтовною вартістю 130,08 млн грн кожна. Аукціони за вказаними закупівлями відбудуться 28 травня 2020 року, проте укласти договори за їх результатами неможливо, доки діє заборона суду.

Варто зазначити, що кваліфікацію постачальників Укрзалізниця розпочала лише у квітні цього року, оскільки розкриття пропозицій відбулось з затриманням у зв’язку з розглядом оскаржень в АМКУ. По результатам кваліфікаційного етапу до участі у тендері не було допущено п’ять постачальників: чотирьох було дискваліфіковано через помилки у тендерній документації, одного — за помилки у банківській гарантії.

Дискваліфіковані учасники традиційно вирішили вдатись до блокування проведення закупівель Укрзалізниці шляхом тендерного та судового «тролінгу»: звернулись до Антимонопольного комітету України із заявою про буцімто незаконні дії під час проведення закупівлі. Проте АМКУ визнав правомірними та законними дії Укрзалізниці при проведенні процедури закупівлі мастил.

Більш того, ще до «незадовільного» для вищевказаних компаній рішення АМКУ почався етап судового «тролінгу» — ТОВ «ТОРУМ» звернулось до Господарського суду м. Києва з заявою, що Укрзалізниця незаконно позбавила вищезгадану компанію права на участь у аукціонах із закупівлі мастил, не чекаючи рішення АМКУ, який й мав встановити справедливість у цьому питанні.

Результатом таких дій, за рішенням Господарського суду м. Києва, Укрзалізниця зобов’язана зупинити проведення процедур закупівлі олив та мастильних матеріалів в системі Prozorro. Більш того, за час розгляду справи Укрзалізниця піддається систематичному тиску з боку громадських організацій. Також організована систематична піар-акція під стінами Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури України, яка оперує викривленими фактами, неправдивість яких легко перевірити в системі Prozorro.

Укрзалізниця вкотре закликає не перетворювати процес закупівлі стратегічно необхідної сировини у брудну антиконкурентну боротьбу й знову офіційно звертається до Офісу Президента, Кабінету Міністрів України, Офісу Генерального прокурора та просить звернути увагу на систематичний багаторічний «тролінг» з боку учасників ринку мастильної продукції.