До старту перевезень Укрзалізниця оновила приміський вокзал станції Київ-Пасажирський

Залізничні новини Переглядів: 1.06.2020, 12:44

Укрзалізниця провела низку робіт для оновлення та осучаснення комплексу Приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський. Відсьогодні він почав зустрічати перших пасажирів після послаблення карантину.


Так, на Приміському вокзалі було відремонтовано будівлі (фасад, колони з гранітним облицюванням, вестибюль, приміщення квиткових кас, навіси пасажирських платформ). Вокзал було з’єднано накриттям із платформами; виконано зарежимлення платформ і відтепер унеможливлено потрапляння на платформи безквиткових пасажирів, для чого перенесено турнікети, 5 квиткових кас. Також встановлено огорожу та ворота в кінці пасажирських платформ.

Крім цього, було облаштовано 2 туалети для осіб з інвалідністю, приміщення для матері та дитини із встановленням сповивального столика; замінено світильники на енергозберігаючі; встановлені виробничі приміщення для розміщення працівників залізниці, задіяних в обслуговуванні та прибиранні рухомого складу; у зоні очікування пасажирів встановлені нові сучасні лави для сидіння та урни.