Укрзалізниця закликає Київпастранс сплатити борг за обслуговування міської електрички та вчасно надавати рухомий склад для ремонтів

Залізничні новини Переглядів: 1.06.2020, 13:45

Борг КП «Київпастранс» перед АТ «Укрзалізниця» за ремонт рухомого складу міської електрички та використання інфраструктури становить понад 6 млн грн.


Зокрема, Укрзалізниця не отримала понад 3 млн грн за ремонт електропоїздів у 2019 році та ще понад 3,2 млн грн за використання інфраструктури в грудні 2019 — січні 2020 року.

Крім того, угода на ремонт поїздів «Міської електрички» між Укрзалізницею та Київпастрансом була підписана 24 квітня 2020 року, а перший поїзд надано для виконання ремонту лише 28 травня.

Зазначимо, що після технічного огляду електропоїздів міської електрички було виявлено ряд несправностей, які потребують значного часу для усунення.

Укрзалізниця закликає Київпастранс не розповсюджувати недостовірну інформацію та виплатити борг для здійснення своєчасного ремонту рухомого складу й належного обслуговування інфраструктури, по якій курсує міська електричка.

Нагадаємо, що у 2012 році на баланс КП «Київпастранс» для міської електрички було передано 10 електропоїздів.