УЗШК уклала додаткову угоду з «Вог Кафе» на харчування у швидкісних поїздах з підвищенням комісійної винагороди втричі

Залізничні новини Переглядів: 2.06.2020, 14:14

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» уклала додаткову угоду на 4 місяці з ТОВ «Вог Кафе» щодо надання послуг харчування у швидкісних поїздах «Інтерсіті+». Відповідно до нової угоди винагороду, яку платить «Вог Кафе» Укрзалізниці, збільшено втричі.


Так, упродовж чотирьох місяців Укрзалізниця отримуватиме від контрагента 4,25 млн грн з ПДВ на місяць. Раніше сума винагороди складала понад 1,3 млн грн на міс. Крім цього, винагорода яку відтепер отримуватиме Укрзалізниця, є більшою, ніж запропонувала одна з компаній, яка не мала досвіду надання аналогічних послуг, на відборі, що був скасований.

Укрзалізниця вже найближчим часом оголосить новий конкурс з відбору контрагента для організації харчування у швидкісних поїздах.

Зокрема, у кваліфікаційних критеріях до потенційних учасників Укрзалізниця врахує наявність кваліфікованого персоналу, відповідного обладнання та матеріально-технічної бази. Також потенційні учасники повинні мати досвід одночасного надання таких послуг для великої кількості осіб. Аукціон буде проведено без обмежень кількості раундів.

Як повідомлялося, Укрзалізниця звільнила керівництво УЗШК за непрозоре проведення конкурсу з харчування у швидкісних поїздах.