Майно волонтерів на залізничному вокзалі в Миколаєві повністю збережене

Залізничні новини Переглядів: 8.06.2020, 15:15

Майно, що знаходилось у цілодобовому волонтерському пункті для військових на вокзалі станції Миколаїв повністю збережене, а інформація про його нібито зникнення не відповідає дійсності.

Так, вказаний волонтерський пункт функціонував з 2015 року. У 2019 році на зазначеному вокзалі відкрито спеціальну залу очікування для військових (учасників АТО/ООС). Зала очікування обладнана меблями та побутовою технікою — всім необхідним для забезпечення комфортних умов перебування. Крім того, для надання військовослужбовцям медичної допомоги в разі необхідності цілодобово функціонує здоровпункт.

Саме тому наголошуємо, що закиди в соціальних мережах щодо зникнення майна волонтерського пункту є неправдивими. Усе майно волонтерів перенесено у приміщення багажного відділення. Цілісність майна вже перевірила та зафіксувала поліція. Його власники можуть у будь-який час звернутися до відділення та повернути майно.

Укрзалізниця звертається до засобів масової інформації з проханням не поширювати неперевірену інформацію та нагадує, що завжди відкрита для спілкування.