Жоден працівник під час реорганізації залізничних лікарень не буде звільнений, — Наталія Білинська

Залізничні новини Переглядів: 17.06.2020, 14:30

У процесі реформування залізничної медицини, яке має відбутися у наступні кілька років, жоден працівник лікарень Укрзалізниці не буде звільнений. Про це повідомила виконавчий директор філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» Наталія Білинська.

 

Вона зауважила, що наразі навколо запланованих у галузевій медицині реформ існує багато викривленої інформації, у тому числі й щодо можливого скорочення працівників.

«Те, що лікарні закриють, а медиків звільнять, — абсолютна неправда. Жоден працівник у процесі реформування залізничних лікарень не буде звільнений. Головною і жорсткою умовою керівництва Укрзалізниці до потенційного інвестора буде збереження всіх робочих місць», — повідомила Наталія Білинська.

Вона також додала, що залучення інвесторів до реформування галузевих лікарень дасть змогу Укрзалізниці зберегти професійні кадри, підвищити рівень заробітної плати медичного персоналу, запровадити нову програму страхування, забезпечити лікарні сучасним обладнанням та головне — поліпшити якість надання медичних послуг пацієнтам.

Загалом передбачається за участю інвесторів реорганізувати 8 клінічних лікарень Укрзалізниці в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі. Збитковість цих медичних закладів нині сягає понад 800 млн гривень на рік.