Укрзалізниця уклала договір на поставку олив та мастильних матеріалів з «Корнет Холдінг» за результатами прозорого конкурсу

Залізничні новини Переглядів: 19.06.2020, 18:11

Укрзалізниця за підсумками прозорого конкурсного відбору уклала договір з ТОВ «Корнет Холдінг» на постачання олив та мастильних матеріалів. Відповідність цієї процедури умовам чинного законодавства було перевірено та офіційно підтверджено Антимонопольним комітетом України та Державною аудиторською службо, що відображено в системі ProZorro.


Задля уникнення викривлення фактів, Укрзалізниця відкидає маніпуляційні заяви про нібито завищену вартість закупівлі, оскільки ціна договору не є остаточною ціною закупівлі. Договір з ТОВ «Корнет Холдінг» має задовольнити потреби компанії до кінця 2020 року та буде реалізовуватися поетапно через низку замовлень, кожному з яких передує процес моніторингу ринку щодо існуючого рівня цін.

Також зазначимо, що враховуючи волатильність сировинного ринку, ціна кожного замовлення коригується відповідною додатковою угодою до основного договору. Саме це мало місце у закупівлях 2019 року, коли у системі ProZorro було опубліковано додаткові угоди щодо коригування вартості закупівлі.

Найближчим часом, Укрзалізниця розпочне процес підготовки до рамкового тендеру на потреби 2021 року, до якого будуть залучені усі зацікавлені постачальники.