Конкурс на постачання електровозів передбачатиме мінімальний рівень локалізації виробництва у 35%, — Франтішек Буреш

Залізничні новини Переглядів: 24.06.2020, 08:00

Конкурс на постачання електровозів для реалізації проєкту з оновлення парку електровозів АТ «Укрзалізниця» передбачатиме 35% локалізації виробництва на базі українських промислових підприємств. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.


За його словами, такий мінімальний рівень локалізації визначило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом із Міністерством інфраструктури України та профільними асоціаціями українських промислових компаній.

Франтішек Буреш додав, що на сьогоднішній день процес відбору постачальників електровозів йде за планом «дорожньої карти» та знаходиться на стадії кваліфікації.

«Основна мета цього етапу полягає у створенні переліку прямих виробників, які мають досвід у виробництві електровозів. Ми отримали пропозиції з усього світу. Укрзалізниця зараз вивчає всі пропозиції учасників, а потім сформує до рекомендації шорт-лист постачальників. Це нелегка праця, адже кваліфікаційні документи викладені на сотнях сторінок», — резюмував член правління Укрзалізниці.

Нагадаємо, раніше АТ «Укрзалізниця» оголосило про початок процесу відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів компанії. Франтішек Буреш зазначав, що за умови проактивної позиції вітчизняних виробників локалізація виробництва електровозів в Україні має шанс досягти 50%.