Залізничники за 5 місяців 2020 року замінили 450 опор контактної мережі та підвищили експлуатаційну надійність низки пристроїв електропостачання

Залізничні новини Переглядів: 24.06.2020, 16:20

Для безпечного та безперервного руху поїздів залізничники продовжують оновлювати, ремонтувати та підвищувати експлуатаційну надійність пристроїв електропостачання. У січні – травні 2020 року працівники господарства, зокрема, замінили 450 дефектних опор контактної мережі та 19 км зношеного контактного проводу, 84 км сталевих проводів та майже 400 опор на пристроях енергетики. Також замінили сучасними понад 7 тис. ізоляторів контактної підвіски та повітряних ліній живлення пристроїв СЦБ.

 

Ремонтні та відновлювальні роботи виконуються на дільницях  Лозова – Слов’янськ Донецької залізниці, Мотовилівка – Сорочий Брід та Кожанка – Попільня Південно-Західної залізниці, Нова Баварія – Люботин Південної залізниці, Фундукліївка – Цибулеве та Знам’янка – Пантаївка Одеської залізниці, Сухачівка – Горяїнове Придніпровської залізниці. Також планується оновити пристрої контактної мережі на станціях Тетерів, Рокитне, Ходорів, Апостолове та Лиман.

Загалом на 2020 рік Укрзалізниця запланувала значний обсяг робіт із оновлення та ремонту інфраструктури електропостачання – контактної мережі, тягових підстанцій, пристроїв енергетики. Зокрема, впродовж цього року на контактній мережі залізничники замінять 68 км зношеного контактного проводу, 37 км несучого тросу, 868 опор контактної мережі, понад 9,2 тис. ізоляторів контактної підвіски та 56 секційних ізоляторів застарілих типів, модернізують 315 повітряних стрілок. На тягових підстанціях капітально відремонтують 11 силових трансформаторів та замінять більш сучасними низку пристроїв електропостачання.

Раніше повідомлялося про проведення ремонтних робіт на колійній інфраструктурі: в січні – травні 2020 року залізничники відремонтували 460 км колій та 400 стрілочних переводів.