Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» повідомляє про призначення Володимира Жмака головою правління Товариства

Залізничні новини Переглядів: 26.08.2020, 19:21

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» із задоволенням повідомляє про призначення пана Володимира Жмака головою правління АТ «Укрзалізниця», погодженого Кабінетом Міністрів України сьогодні. Це призначення строком на 3 роки привнесе потрібні для керівництва Укрзалізниці бачення та наступництво.

Володимир Жмак переходить з посади голови наглядової ради аеропорту Бориспіль. Він стає до керма Укрзалізниці у вирішальний і складний момент часу після понад 7 місяців перехідного періоду, протягом якого Укрзалізниця зазнала серйозного впливу від епідемії коронавірусу. Наглядова рада Укрзалізниці буде тісно співпрацювати з паном Жмаком, а також з акціонером та іншими стейкхолдерами задля вирішення викликів, що постають перед Товариством.

Невідкладним завданням для нового лідера Укрзалізниці буде відновлення складу правління, де тривалий час управління ключовими функціями здійснювалось виконуючими обов’язки, і тим самим буде принесено необхідний фокус та енергію для стійкої фінансової та операційної ефективності Товариства.

Особлива увага приділятиметься орієнтуванню на клієнтів та реагуванню на виконання наданого Товариству мандату і його ролі в економіці України та мобільності громадян. Так само продовжуватиметься тісна взаємодія з персоналом у напрямку поліпшення ефективності, продуктивності праці і, як результат, рівня задоволеності працівників Товариства. Посилення боротьби з корупцією та забезпечення чіткого дотримання кодексу етики будуть серед  ключових пріоритетів нової команди лідерів.

Наглядова рада має великі сподівання на плідну співпрацю з паном Жмаком.

 

The Supervisory Board of JSC “Ukrainian railways” is pleased to announce the appointment of Mr. Volodymyr Zhmak as a Chairman of the Management Board of JSC “Ukrainian railways” as approved by the  Cabinet of Ministers of Ukraine today. This appointment is for a 3  year period and will bring the needed visibility and continuity to the leadership of UZ.