Укрзалізниця оголошує відбір кандидатів на посади генеральних директорів трьох клінічних лікарень товариства

Залізничні новини Переглядів: 28.08.2020, 09:16

У рамках реформи Міністерства охорони здоров’я України Укрзалізниця оголошує відкритий відбір на посади генеральних директорів Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №3, Дніпровської клінічної лікарні на залізничному транспорті та Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2.


Процедура конкурсного відбору передбачає два етапи.

Перший етап – подання документів. Триватиме до 1 вересня 2020 року.

Пакет документів:

1. Автобіографія.

2. Резюме із зазначенням контактних даних особи (номера мобільного телефону, електронної адреси).

3. Програма розвитку лікувального закладу, яка розрахована терміном до трьох років (має бути підготовлена в Power Point, обмежень щодо обсягів немає).

Документи подаються на електронну адресу kandidat.coz.uz@gmail.com.

Другий етап – проведення співбесіди та захист програми розвитку лікувального закладу кандидатами. Він відбудеться о 14:00 4 вересня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Є. Ґедройця, 5.

Відбір проводить комісія АТ «Укрзалізниця». У складі комісії — керівники апарату управління філії «Центр охорони здоров’я», представники департаменту розвитку персоналу та кадрової політики, управління соціальної політики, апарату директора з економічної та інформаційної безпеки та офісу з антикорупційної діяльності.

Відбір кандидатів на посади директорів інших медзакладів товариства буде оголошено згодом.

Нагадаємо, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників» до штатного розпису лікарень введено посаду генерального директора, а посада головного лікаря вилучена. Конкурсний відбір на посади генеральних директорів клінічних лікарень на залізничному транспорті розпочався 13 серпня 2020 року.