Володимира Жмака представили колективу залізничників

Залізничні новини Переглядів: 28.08.2020, 10:20

Сьогодні, 27 серпня, голову правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака представили колективу залізничників. У заході взяли участь міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер та колектив підприємства.

 

«В першу чергу, дякую наглядовій раді Укрзалізниці та Уряду за довіру. Очолити Укрзалізницю зараз, у період коронокризи — величезний виклик та одночасно величезна можливість. Попереду дуже багато роботи: ми маємо в найкоротші терміни перетворити Укрзалізницю на прибуткову компанію з новими якісними стандартами роботи та профільним підходом», — зазначив новий очільник компанії.

Він також додав, що першочергово необхідно здійснити кроки, направлені на ліквідацію передумов корупції  та навести лад у сфері закупівель. До того, важливим є вирішення нагальних проблем галузі — насамперед це стосується покращення умов праці залізничників. Ми ініціюємо широкий діалог з громадськістю, клієнтами залізниці, представниками бізнес-спільноти й міжнародними партнерами, щоб ознайомити з нашою концепцію розвитку Укрзалізниці.

 

Додатково:

Нагадаємо, що кандидатуру Володимира Жмака на посаду керівника компанії було рекомендовано наглядовою радою Укрзалізниці за результатами відкритого конкурсного відбору. Кабінет Міністрів України 26 серпня призначив Володимира Жмака головою правління АТ «Укрзалізниця».

З 2019 року Володимир Жмак обіймав посаду члена наглядової ради Міжнародного аеропорту «Бориспіль». У 2015−2016 роках він був першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації. Займав керівні пости в структурах групи ТНК-BP, яка входила до переліку десяти найбільших приватних нафтових компаній у світі за обсягом видобутку. Також працював радником президента мобільного оператора Київстар та впродовж семи років входив до складу наглядової ради компанії. Вищу освіту здобув у Київському державному університеті імені Т.Г. Шевченка.