Укрзалізниця запрошує на консультації постачальників кам’яного вугілля

Залізничні новини Переглядів: 3.12.2020, 12:45

Укрзалізниця запрошує на зустріч-консультацію постачальників кам’яного вугілля. Наразі триває період подання тендерних пропозицій зазначеної продукції для потреб залізничної галузі на 2021 рік за рамковою угодою.

 

Основна мета зустрічі — пошук надійних постачальників. Зокрема, під час консультації планується обговорити принципи закупівлі вугілля за рамковою угодою, умови постачання товару, механізми ціноутворення: формульна або фіксована ціна, періодичність оголошення аукціонів-відборів за рамковою угодою та інше. Також Укрзалізниця очікує на питання від учасників.

Захід відбудеться 09.12.2020 об 11 00, Київ, Ежи Ґедройця, 5 (кім 116).

Для тих представників постачальників, які не зможуть взяти участь особисто, буде доступна онлайн-трансляція. Онлайн трансляція зустрічі: https://bbb.uz.gov.ua/b/adu-x49-uzq

Реєстрація для участі: https://forms.gle/FAKD8jN3HRHgzWu39

E-mail: bilozor.v.v@uz.gov.ua

Телефон для довідок: 0954609662

 

Нагадаємо, що Укрзалізниця вже має успішні приклади придбання пального за рамковою угодою, саме тому прийнято рішення розширити цей досвід на закупівлю кам’яного вугілля. Товариство зацікавлене у придбанні якісного вугілля, встановленні взаємовигідних, прозорих умов співпраці та постачання продукції.