Укрзалізниця продовжує реалізацію послуги використання власних вантажних вагонів за принципом «голландського аукціону»

Залізничні новини Переглядів: 9.12.2020, 14:41

Укрзалізниця продовжує систематичну роботу щодо продажів із застосуванням онлайн-системи «ProZorro.Продажі» послуг з використання власних вантажних вагонів за методом покрокового зниження стартової ціни — так званого «голландського аукціону».


Серед переваг використання вагонів власності Укрзалізниці через «ProZorro.Продажі» — забезпечення запланованого навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу згідно з датами, що вказані в графіку оголошень.

Крім того, ціна реалізації лота, яка визначена за результатами торгів, залишається незмінною.

Наприклад, на 9 грудня мінімальні ставки реалізації лота становлять для вагонів: напіввагон — 343 грн/вагон на добу (без ПДВ); обкотишовоз — 500 грн/вагон на добу (без ПДВ); зерновоз — 533 грн/вагон на добу (без ПДВ); цементовоз — 373,24 грн/вагон на добу (без ПДВ); мінераловоз — 597,6 грн/вагон на добу (без ПДВ); критий вагон — 536 грн/вагон на добу (без ПДВ); критий вагон, переобладнаний із рефрижераторного — 419,98 грн/вагон на добу (без ПДВ); вагон-термос — 475,64 грн/вагон на добу (без ПДВ); платформа — 267,58 грн/вагон на добу (без ПДВ); платформа-лісовоз — 184,6 грн/вагон на добу (без ПДВ).

Електронні аукціони проводяться кожного робочого дня згідно з графіком оголошень. Оголошення щодо продажу послуги з використання вагонів публікується на офіційному сайті філії «Центр транспортної логістики». Також інформацію щодо електронних аукціонів можна отримати з Телеграм-каналу «Укрзалізниці» за посиланням https://t.me/ctl_uz.

Нагадаємо, «голландські аукціони» Укрзалізниця почала оголошувати з 26 лютого 2020 року. Ціна за використання вагонів під час «голландського аукціону» на першому етапі знижується до граничної мінімальної ставки, а на другому етапі може як збільшитися, так і залишитися на рівні першого етапу.