Укрзалізниця в грудні отримала рекордний показник обороту вагона

Залізничні новини Переглядів: 11.12.2020, 14:40

За першу декаду грудня оборот вагона склав у середньому 8,1 доби, що на 27% менше відповідного показника минулого року. У першій декаді грудня 2019 року цей показник становив 11,3 доби. Такі дані були озвучені під час круглого столу з вантажовідправниками, організованого Укрзалізницею.


Оборот вагона вказує, за скільки часу вагон здійснює рейс з перевезення вантажів та повертається зворотно, і зменшення часу майже на третину — яскравий сигнал для бізнесу, що Укрзалізниця змінила алгоритм своєї роботи. Наступним кроком у напрямку поліпшення перевізної роботи стане відкриття диспетчерських центрів. Перший центр незабаром буде відкритий у Харкові, наступний — у Києві. В Укрзалізниці зазначають, що в результаті вдасться чітко дотримуватися графіка руху поїздів, перевозити вантажі ще швидше та залучати нові.

Нагадаємо, що фінансовий план Укрзалізниці на 2021 рік також спрямований на задоволення першочергових потреб ринку залізничних вантажних перевезень. Зокрема, заплановані рекордні інвестиції в оновлення рухомого складу та інфраструктури.