Укрзалізниця урочисто відправила поїзд Київ-Авдіївка у перший рейс

Залізничні новини Переглядів: 13.12.2020, 19:56

Укрзалізниця 13 грудня запустила у перший рейс за новим маршрутом Київ-Авдіївка поїзд «Маяк» № 135/136. В урочистій церемонії запуску поїзда у неділю взяли участь Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та керівник філії «Пасажирська компанія, в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Також, під час церемонії, першого пасажира поїзда «Маяк» було нагороджено сертифікатом на безкоштовну поїздку. Поїзд «Маяк» курсуватиме за вказаним маршрутом щоденно.

Відправлення зі станції Київ-Пасажирський о 19:19, прибуття на станцію Авдіївка о 09:10. Зворотно відправлення зі станції Авдіївка о 21:15 та прибуття на станцію Київ-Пасажирський о 11:04. Поїзд зупинятиметься на станціях Миронівка, імені Тараса Шевченка, Знам’янка, Олександрія, П’ятихатки, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Покровськ, Очеретине, Авдіївка та інших.

З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці, квитки придбати в залізничних касах або онлайн.

Нагадаємо, що Укрзалізниця вдосконалює формат обслуговування клієнтів, які замовляють гуртові пасажирські перевезення. Для цього компанія створила центр обслуговування пасажирів, який надає широкий спектр послуг.