Залізничники у січні-листопаді 2020 р. на 50% перевиконали план середнього ремонту колій, чим створили безпечні умови для руху поїздів

Залізничні новини Переглядів: 18.12.2020, 13:05

Упродовж січня – листопада 2020 року залізничники виконали значний обсяг робіт з утримання колійної інфраструктури. Зокрема, середнім ремонтом відновили близько 1,2 тис. км колій, що майже на 50% більше плану. Це дозволило гарантувати безпеку залізничних шляхів та підтримувати встановлену швидкість руху пасажирських та вантажних поїздів.


Окрім середнього ремонту, за 11 місяців ще понад 90 км колій було реконструйовано та 37,5 км капітально відремонтовано. Колійники подбали й про підтримання у справному стані стрілочних переводів – відремонтували понад 950 комплектів цих пристроїв та уклали майже 270 нових комплектів.

Відновлення колійної інфраструктури залізничники здійснюють переважно на головних напрямках з інтенсивним рухом поїздів: Київ — Дніпро, Київ — Львів та Київ — Одеса та до кінця 2020 року планують ще низку колійно-ремонтних робіт. Зокрема, на західному напрямку передбачається реконструювати майже 10 км колії на перегоні Рудня-Почаївська – Верба, капітально відремонтувати понад 14 км колії на перегонах Вигнанка – Шманьківчики та Городенка завод – Стефанешти та оновити середнім ремонтом 20 км колії на перегонах Устилуг – Ізов, Копиченці – Гадинківці, Ізов – Лудин та Чоп – Держкордон. Також на окремих станціях передбачається реконструкція 7 комплектів стрілочних переводів.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця збільшила пропускну спроможність у напрямку трьох морських портів.

У наступному році Укрзалізниця планує інвестувати понад 27 млрд грн в оновлення, капітальний ремонт, модернізацію рухомого складу і будівництво інфраструктури.