«Лижний експрес» здійснив святковий рейс

Залізничні новини Переглядів: 18.12.2020, 17:11

Сьогодні, 18 грудня 2020 року, швидкісний поїзд Інтерсіті+ №745/746 Київ — Славське вирушив у святковий рейс, під час якого представники Державного агентства розвитку туризму України, Львівської ОДА, ЗМІ та інші гості протестували цей поїзд.

Чудова можливість для пасажирів: ще зранку пити каву в Києві, а по обіді кататися на лижах чи сноуборді численними трасами Славського. Це можливо завдяки Укрзалізниці та новому зимовому поїзду «Лижний експрес». Саме у цьому пересвідчилися учасники святкової поїздки та змогли протестувати нову послугу від Укрзалізниці — бізнес-ланч. Пасажир при замовленні квитка може обрати м’ясний або вегетаріанський варіант ланчу. А сьогодні під час рейсу пасажирів вітали святковим печивом.

Під час розробки маршруту поїзда в Укрзалізниці врахували побажання пасажирів та внесли корективи до розкладу. Зокрема, передбачили зупинку в місті-курорті Сколе, яке розташоване в національному природному парку «Сколівський Бескид». А завдяки зручній стиковці з регіональним поїздом №821/822 Львів — Ужгород — Львів пасажири за потреби можуть продовжити мандрівки Карпатами.

Також нагадуємо, що відповідно до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України кожний пасажир має право безоплатно перевозити при собі понад установлену норму ручної поклажі лижі та палиці до них, сноуборд.