Укрзалізниця подолала негативну тенденцію зниження обсягів вантажоперевезень й вийшла на їх ріст

Залізничні новини Переглядів: 24.12.2020, 16:46

Укрзалізниця, за оперативними даними, за період з 1 по 23 грудня перевезла 20,2 млн тонн вантажів у всіх видах сполучення, що на 8,4% більше, ніж за аналогічний період 2019 року.


«Ефективна організація вантажних перевезень, аналіз логістики й ліквідація «вузьких місць» вже показали позитивний результат і дають можливість з обережним оптимізмом говорити про потенціал росту вантажоперевезень залізницею у 2021 році», – вважає директор департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Іван Хор’яков.

Так, за вказаний період, за оперативними даними, у внутрішньому сполученні було перевезено 9,229 млн тонн, експортні перевезення склали 7,477 млн тонн, імпорт – 2,756 млн тонн транзит – 748,2 тис. тонн.

За номенклатурою вантажів у грудні, зокрема збільшились перевезення кам’яного вугілля – на 6,7%, руди залізної та марганцевої – на 6,2%, мінбудматеріалів – на 27,7%, інших вантажів – на 11,2%.

Нагадаємо, що Укрзалізниця за перші два місяці осені збільшила дохід від внутрішньодержавних перевезень вантажів, що займають найбільшу частку в обсягах перевезень – 50,8%. Це стало можливим завдяки організованим маршрутним відправленням, підвищенню ефективності операційної діяльності компанії, удосконаленню диспетчеризації, ліквідації дефіциту локомотивів за рахунок подовження плечей обслуговування.