У січні – листопаді 2020 року Укрзалізниця на 55 % збільшила обсяги перевезення щебеневої продукції у внутрішньому сполученні

Залізничні новини Переглядів: 28.12.2020, 11:48

За 11 місяців 2020 року Укрзалізниця перевезла майже 30 млн тонн щебеневої продукції у всіх видах сполучень. При цьому у внутрішньому сполученні перевезено найбільший обсяг цих будівельних вантажів – 26,4 млн тонн, що на 55% більше аналогічного періоду минулого року.


В Укрзалізниці зауважують, що таке суттєве збільшення обсягів перевезень щебеневої продукції, яка використовується для зведення автошляхів, свідчить про стабільне та безперебійне забезпечення автодорожньої галузі необхідними будматеріалами, у  тому числі для державного проєкту «Велике будівництво».

Окрім цього, Укрзалізниця продовжує видобуток щебеневої продукції, гравію та піску на власних гранітних кар’єрах та відвантаження їх своїм клієнтам. Так, із вироблених на виробничих підрозділах філії «Центр управління промисловістю» АТ «Укрзалізниця» за 11 місяців цього року 3,3 млн тонн понад 1,3 млн тонн компанія відвантажила стороннім споживачам.