Укрзалізниця у 2020 році вже прийняла 22 контейнерні поїзди із Китаю

Залізничні новини Переглядів: 28.12.2020, 14:51

Ще два контейнерні поїзди з Китаю прибули на станцію Київ-Ліски протягом минулого тижня. Загалом за підсумком 2020 року, станом на 28 грудня кількість прийнятих контейнерних поїздів із Китаю сягнула 22. Ще один поїзд наразі знаходиться у русі.

Поїзди, які прямують в Україну з КНР, долають відстань понад 9 тис. км у середньому за 15 діб.

Нагадаємо, що прямі контейнерні перевезення з КНР в Україну розпочалися 8 червня 2020 року. Поїзди привезли до України добрива, обладнання, вироби з кольорових металів, медичне та фармацевтичне обладнання, взуття та інші товари народного вжитку.

Для реалізації проєкту на регулярній основі попередні пів року проводилася робота з посольством Китайської Народної Республіки, митними та іншими державними контролюючими органами, а також провідними представниками бізнес-кіл України.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця розширює географію міжнародних контейнерних перевезень та веде переговори щодо підписання низки договорів про контейнерні перевезення. Також наприкінці листопада Укрзалізниця та DHL Global Forwarding домовились розвивати контейнерні залізничні перевезення Китай — Європа та планують запроваджувати нові міжнародні маршрути.