Укрзалізниця закликає дотримуватися протиепідемічних заходів у пасажирських поїздах

Залізничні новини Переглядів: 30.12.2020, 11:02

Напередодні масових зимових перевезень Укрзалізниця бажає здоров’я пасажирам та закликає виконувати всі протиепідемічні заходи: дотримуватися соціальної дистанції, використовувати засоби індивідуального захисту та антисептики. Відмовтеся від подорожі, якщо відчувайте у себе ознаки застуди, щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих.


Зі свого боку Укрзалізниця не послаблює карантинні заходи. Санітарна обробка вагонів проводиться в кожному пункті формування та обороту після кожного рейсу: виконуються сухе, вологе прибирання та дезінфекція внутрішніх приміщень вагонів. Особлива увага приділяється поверхням, які знаходяться в зонах найбільшого контакту пасажирів (поручні, ручки дверей, крани, раковини, кнопки та інше).

Також на шляху прямування поїзда провідники пасажирських вагонів проводять додаткову дезінфекцію. Не менше чотирьох разів на добу і в разі необхідності проводиться прибирання туалетів з обов’язковим миттям підлоги, раз на годину — дезінфекційна обробка поверхонь найбільшого контакту (ручки, поручні, відкидні сидіння, кнопки зливу, раковини тощо).

Працівники залізничного транспорту повною мірою забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Також у кожному пасажирському вагоні в легко доступному місці знаходяться дезінфектори для загального користування.

При проведенні дезінфекції використовуються хлоровмісні засоби, що мають позитивний висновок та дозволені для застосування МОЗ України на підставі дотримання інструкції щодо використання при вірусних інфекціях.

У разі виникнення питань та пропозицій щодо поліпшення якості обслуговування у поїздах заклинаємо пасажирів звертатися до контакт-центру Укрзалізниці за телефоном: 0800503111.

Нагадаємо, що цьогоріч Укрзалізниця додатково призначила 17 поїздів для перевезення пасажирів під час зимових свят. Перевізник врахував побажання пасажирів та призначив поїзди в найпопулярніших напрямках.