Інформація щодо внесення змін до договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом

Залізничні новини Переглядів: 30.12.2020, 19:07

30.12.2020 на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» прийнято рішення щодо внесення змін до договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом, а саме доповнення цього договору новим додатком 1-9 «Умови надання послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах перевізника за результатами електронних торгів (аукціону)».

З текстом додатку 1-9 до  договору можна ознайомитися ТУТ:

Новий додаток 1-9 «Умови надання послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах перевізника за результатами електронних торгів (аукціону)» до договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом затверджено з метою забезпечення стабільного рівня перевезень у вагонах перевізника  з прогнозованою вартістю послуг за використання вагонів перевізника, отримання можливості прогнозування доходів, застосування більш гнучких підходів до організації перевезень з узгодженим строком та обсягом, забезпечення прозорості у визначенні розміру ставки плати за використання вагонів перевізника. Новий додаток 1-9  надасть  замовникам послуг наступні переваги:

— фіксована вартість ставки послуги за використання вагонів перевізника;

— прозора система визначення переможця за результатами проведення електронних торгів при продажі послуг з використання вагонів  перевізника із застосуванням електронної торгової системи «ProZorrо.Продажі»;

— можливість узгодження відхилень щодо обсягу місячних замовлень вагонів перевізника (коефіцієнт волатильності) та права замовника коригувати замовлення в межах коефіцієнту волатильності;

— разове відтермінування початку строку надання послуги, визначений у Протоколі електронних торгів (аукціону), але не більше, ніж 3 (три) календарних місяці включно.

30.12.2020 оприлюднено нову редакцію договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом з урахуванням зазначених змін http://uz-cargo.com/contractcarriage.html.  

Додаток1-9 вступає в дію з 30.01.2021, але відповідно до умов третього абзацу п. 9.4. договору існує можливість вступу в дію додатку 1-9 цього договору раніше ніж 30 календарних днів. А саме, в окремих випадках, за заявою замовника допускається вступ в дію змін до договору раніше, ніж визначено вище. В такому разі участь замовника у відповідних торгах (аукціоні) прирівнюється до заяви згідно з третім абзацом пункту 9.4 договору та розглядається як згода на вступ у дію Додатку 1-9 до договору раніше, ніж визначено вище.

Умови проведення електронних торгів (аукціону)зазначені в оголошенні щодо продажу послуги із використання вагонів публікується на офіційному сайті «ЦТЛ» вкладка Pro.Zorro.Продажі або за посиланням http://uz-cargo.com/prozorro.html. Інформація щодо електронних аукціонів також публікується в Телеграм-каналі філії «ЦТЛ» за посиланням https://t.me/ctl_uz.

Оголошення щодо продажу послуги із використання вагонів публікується на офіційному сайті «ЦТЛ» вкладка Pro.Zorro.Продажі або за посиланням http://uz-cargo.com/prozorro.html.

Інформація щодо електронних аукціонів також публікується в Телеграм-каналі філії «ЦТЛ» за посиланням https://t.me/ctl_uz.

Більш детально із зазначеною вище інформацією можна ознайомитися на сайті філії «Центр транспортної логістики» у розділі: Вантажні перевезення – Договір перевезення (http://uzcargo.com/contractcarriage.html).