Укрзалізниця реконструювала низку пасажирських платформ у містах-супутниках столиці

Залізничні новини Переглядів: 6.01.2021, 14:39

Укрзалізниця у 2020 році реконструювала низку пасажирських платформ на станціях з високим пасажиропотоком у містах – супутниках Києва. Це дозволить покращити пасажирський сервіс та підвищить зручність обслуговування на станціях.

Так, на станції Вишневе було проведено капітальний ремонт острівної пасажирської платформи: замінені фундаментів, плити перекриття, покриття платформи. Також облаштовано лінії безпеки із тактильної плитки для людей з фізичними вадами. Вартість робіт склала 7,27 млн грн.

Крім того, реконструйовано пасажирську берегову платформу станції Лісова буча (м. Буча) вартістю 4,1 млн грн та пасажирську платформу станції Кічеєве (пгт. Ворзель) вартістю 4 млн грн.

«Безпека та комфорт пасажирів, підвищення якості обслуговування – головні завдання на шляху до створення залізниці європейського зразка в Україні», — наголосив директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович.

Нагадаємо, що Укрзалізниця запускає новий приміський поїзд Київ — Тарасівка — Київ з кінця січня 2021 року, а наприкінці першого кварталу курсуватиме додатковий модернізований поїзд.

Запуск нового поїзда стане можливим завдяки домовленості регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з Київською обласною адміністрацією. Зокрема, територіальні громади міст Боярка та Вишневе беруть на себе зобов’язання компенсувати перевізнику 100% витрат за перевезення громадян пільгових категорій. Ці витрати будуть передбачені в місцевих бюджетах на 2021 рік.