АНОНС ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ: «Запуск чат-боту у Viber та Telegram з функцією продажу квитків»

Залізничні новини Переглядів: 11.01.2021, 11:20

У вівторок, 12 січня 2021 року, о 09:30 відбудеться пресконференція на тему: «Укрзалізниця запускає чат-бот у Viber та Telegram з функцією продажу квитків».

Власний чат-бот у Viber та Telegram запускається у співпраці з Visa та технологічним партнером – компанією Middleware Inc. (США) на базі технології Corezoid Hyperautomation Engine.

Спікери: в.о. члена правління, керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський, ІТ-директор Укрзалізниці Володимир Резнік, старша віце-президентка і директорка регіонального підрозділу Visa у країнах СНД та Південно-Східної Європи Віра Платонова, директор з маркетингу Middleware Сергій Даниленко.

Місце проведення: приміщення АТ «Укрзалізниця», вул. Єжи Ґедройця, 5, к. 116, конференц-зал, 1 поверх.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 19:00 11 січня за номером: +38095 141 01 24. Будь ласка, обов’язково вказуйте назву ЗМІ, прізвище, ім’я та контактний телефон журналіста з аккаунтом в Viber.

Реєстрація ЗМІ починається о 09:00. Вхід тільки за документами та із дотримання протиепідемічних норм. Важливо: у зв’язку із карантинними заходами кількість місць обмежена.

Пресконференція також буде транслюватись онлайн на офіційній сторінці Укрзалізниці у соціальній мережі Facebook.