Укрзалізниця та Visa обговорюють подальше впровадження низки діджитал-проєктів

Залізничні новини Переглядів: 12.01.2021, 16:16

Укрзалізниця та провідна міжнародна платіжна система VISA обговорюють подальше впровадження низки діджитал-проєктів у пасажирському обслуговуванні для побудови клієнтського сервісу європейського зразка. Про це повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський, під час пресконференції 12 січня, присвяченій запуску чат-боту у Viber та Telegram з функцією продажу квитків.

«Клієнтський досвід – це не просто стан вагонів чи колій. У сьогоднішніх реаліях – це цифровий досвід. Вказаний чат-бот це частина цифрових трансформацій компанії і ще буде багато планів на цей рік, будемо вас дивувати допрацюваннями цього продукту і новими продуктами», –наголосив він.

У свою чергу віце президент технологічних рішень VISA в 17 країнах Олександр Яблунівський додав, що загальним світовим трендом на сьогодні є перехід користувачів банківських послуг на оплату онлайн й за статистикою VISА обсяг цих операцій за рік подвоївся.

Він також повідомив, що VISA інвестує в транспортні проєкти в усьому світі й запуск чат-боту є першим етапом кооперації з Укрзалізницею.

У подальшому ж партнери планують спільно реалізовувати проєкти діджиталізації оплати проїзду у приміському сполученні, модернізації існуючої інфраструктури та її осучаснення, введення сегменту преміального сервісу, такого як користування бізнес-залами для спільних клієнтів.

Нагадаємо, що Укрзалізниця у вересні 2020 року підписала меморандуми про співробітництво з компаніями Visa та Mastercard, а 12 січня 2020 року у співпраці з Visa та Middleware запустила перший власний чат-бот у Viber та Telegram з функціями прямого продажу квитків, замовлення харчування під час поїздки, відображення розкладу руху, повернення придбаних квитків, інформування про прибуття, запізнення, номер колії та ін.