Електрифікація станції Коростень-Житомирський дозволить суттєво скоротити термін та вартість доставки вантажів, — Артем Миронович

Залізничні новини Переглядів: 14.01.2021, 10:15

Укрзалізниця завершила електрифікацію колій на станції Коростень-Житомирський на перегоні Коростень-Житомирський — Пост Південний. Модернізація дільниці дозволить значно покращити вантажну роботу та скоротити термін доставки вантажів. Про це повідомив директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович.

 

За словами очільника регіональної філії товариства, економічний ефект від проведеної електрифікації складає 3,9 млн грн на рік. «Доцільність і раціональність електрифікації станції Коростень-Житомирський продиктовані тим, що собівартість перевезення вантажів на електротязі в рази дешевше, ніж на дизельному пальному. Крім того, для клієнтів-вантажовідправників ми суттєво скоротимо терміни доставки вантажів», — наголосив він.

Так, загальна протяжність дільниць, які були охоплені роботами з електрифікації, склала 4,2 км. Ще до початку робіт з електрифікації залізничники регіональної філії провели реконструкцію непарної горловини, заміну стрілочних переводів тощо.

У ході електрифікації на дільниці було встановлено 61 опору для контактної мережі вздовж приймально-відправних колій, жорсткі поперечки, анкери тощо.

У планах філії, за словами Артема Мироновича, також важливе завдання із електрифікації залізничних колій у напрямку державного кордону. «Крім того, у перспективі плануємо розпочати електрифікацію на українсько-білоруському держкордоні — одному з перспективних проєктів для залучення транзитних потоків, що також підтримуватиме експортний потенціал України», — резюмував директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця».